Meble z plexi
Meble z plexi
Osłony Maszyn
Osłony Maszyn

tekst wprowadzający

Wyposażenie sklepów
Wyposażenie sklepów
Tablice, szyldy. litery 3d
Tablice, szyldy. litery 3d

.

Previous Next Play Pause
Meble z plexi Meble z plexi
Osłony Maszyn Osłony Maszyn
Wyposażenie sklepów Wyposażenie sklepów
Tablice, szyldy. litery 3d Tablice, szyldy. litery 3d

Początki działalności na rynku polskim

Firma Plast-Form jest znajduje się w Płońsku, w centrum Polski, 70 km na północ od Warszawy przy trasie nr 7 Warszawa-Gdańsk. Znajduje się tu od samego początku, od założenia w latach 90.
Obecnie zajmuje się nie tylko produkcją wyrobów z akrylu, ale i tworzyw technicznych, inżynieryjnych, budowlanych i przemysłowych. Firma Plast-Form jest własnością prywatną i jest zarządzana przez jedną rodzinę od 1992 roku. Od tego czasu firma znacznie się rozwinęła i zdywersyfikowała swoją działalność.

Założona przez Mieczysława Kania firma, doskonale odpowiadała na potrzeby ówczesnego rynku, materiały akrylowe były na terytorium Polski wtedy nowością. Pierwsi importerzy rozpoczynali swoją przygodę z dystrybucją płyt z tworzyw sztucznych. W firmie Plast-Form powstawały pierwsze prototypowe produkty, projektowane dla potrzeb sklepów i firm handlowych.

Rozwój działalności i poszerzenie asortymentu.

Plast-Form w latach 90-tych zajmował się głównie produkcją półek do systemu space-wall, podstawkek pod kosmetyki i biżuterię, podajników na ulotki, ekspozytorów, prezenterów plakatów i stojaków reklamowych. Portfolio produktów nie było duże, lecz z czasem urosło do pokaźnego zbioru wzorów własnych. Dziś produkowane są tu praktycznie wszystkie możliwe rodzaje podstawek i elementów POS dostępnych na rynku, takich jak shelfstoppery, shelflinery, listwy z pleksi frontowe do półek na regały sklepowe, topery, headery, traye, hangery, lightboxy, pushery, wykończenia gondol, checkouty, podajniki grawitacyjne, wyspy ekspozycyjne.

Nowe obszary działania

Po roku 2000 nastąpił dynamiczny rozwój firmy i rozbudowa parku maszynowego. Nowoczesne maszyny takie jak plotery, nowe technologie i automatyzacja procesów pozwoliły na dywersyfikację działalności.
Firma Plast-Form rozpoczęła kooperację z firmami z różnych sektorów rynku, między innymi produkcja dla przemysłu kolejowego, medycznego czy spożywczego, a także HoReCa, automotive i wielu innych.

Otwarcie się na rynki światowe

Plast-Form obecnie produkuje nie tylko na rynek polski.
Jakość naszych wyrobów doceniło już szerokie grono klientów z całej Europy, nasi najwięksi kontrahenci pochodzą z krajów takich jak:
Francja, Dania, Niemcy, Rosja, Anglia.
Dostarczamy także produkty dla międzynarodowych koncernów, za pośrednictwem których docieramy do prawie wszystkich krajów świata, zarówno na kontynent Afryki, Ameryk, jak i Azji.
Nasze wyroby z plexi i innych tworzyw sztucznych poddawane są testom klimatycznym oraz specyficznym warunkom panującym w różnych zakątkach świata.

Nasze realizacje

tekst wprowadzający

Usługi Firmy PlastForm

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą